Exogen wypożyczenie

Jak wpożyczyć Aparat Exogen?

Opis sposobu wypożyczenia i zwrotu Exogenu.

 

Szanowni Państwo poniżej znajduje się dokładny opis czynności które należy wykonać aby wypożyczyć Exogen. Jest on zawarty w kilku prostych krokach które należy wykonać. Za wypożyczenie nie pobieramy kaucji.

Krok 1

Proszę o kontakt telefoniczny 608594353 lub przez stronę internetową. W zakładce kontakt proszę wpisać: w pierwszym wierszu: Imię i Nazwisko, w drugim wierszu adres E mail, w treści proszę o podanie powodu kontaktu z wypożyczalnią. Jeśli Państwo są zainteresowani wypożyczeniem lub kupnem urządzenia Exogen proszę to wpisać i podać numer telefonu.

Krok 2

Wypożyczalnia wyśle stosowną odpowiedz a jeśli Państwo chcą wypożyczyć Exogen prześlemy umowę wypożyczenia do wglądu bez danych Pacjenta.

Krok 3

Prosimy o akceptację treści umowy mailowo lub telefonicznie.

Krok 4

Wysyłamy urządzenie poprzez kuriera. Przy odbiorze urządzenia od kuriera jeden egzemplarz umowy znajduje się w urządzeniu. Jest on dla Państwa. Drugi posiada kurier i poprosi Państwa o jej podpisanie. Umowa, która posiada kurier podpisana Przez Państwa wraca do wypożyczali. Kurier nie pobiera  opłat za przesyłke i za wypożyczenie urządzenia.

Krok 5

Korzystacie z urządzenia. Po zakończeniu okresu wypożyczenia w odpowiednim umówionym dniu wypożyczalnia przysyła kuriera w celu odbioru. Po podjęcieu przesyłki kurier pozostawia Państwu kopię listu przewozowego zwrotnego do wypożyczalni w celu udokumentowania oddania przesyłki do wypożyczalni.

Krok 6

Otrzymujecie Państwo fakturę poczta lub mailowo.

Exogen oferta
Polityka Prywatności
Regulamin
Kontakt

Adres
Medicartro®
mgr rehabilitacji Rafał Piliński
Wypożyczalnia C.P.M
os. Kolorowe 9/40
Kraków